Показано с 1 по 1 из 1

Тема: Стихи на иврите .

По умолчанию Стихи на иврите .

אני מתקומם

אתה יודע, משבר בעולם, אתה יודע, קשה לכולם. אז צריך לקצץ, מהר והכל- משכורות, קצבאות... הכל, הכל! אתה יודע, העולם במשבר.. צריך לקצץ הכל ומהר! אחרת, תקציב לא יוכל לסרוד, ואילי ההון ישנו ברחוב. וזה קטסטרופה, העולם יפול! אז צריך לקצץ, מה לעשות?! אתה יודע, העולם במשבר.. צריך לקצץ הכל ומהר ... בשביל להציל את אילי ההון, כי עולם בלעדם עלול לפול! אתה יודע, משבר בעולם, אתה יודע, קשה לכולם. אז צריך לקצץ, מהר והכל אך לא על חשבון של אילי ההון! כי אם נקצץ לאילי ההון העולם יתפוצץ, העולם יפול! אז מה לעשות?- נשאר רק אתה למי שמותר לקצץ את משרה, למי שמותר לקצץ את קיצבה, כי אילי ההון זה לא אתה! כן, נכון, אני לא איל ההון העולם שלהם הוא הוא לא שלי! ולכן לא אשתוק, מתקומם אני, כי צריך להגן על עולם שלי!
    а вот в редакции моего друга Шмуэля Ерушалми. Ему как носителю языка я доверяю больше))) А вот первоначальный вариант:
    אני מתקומם אתה יודע, משבר בעולם, אתה יודע, קשה לכולם. אז צריך לקצץ, מהר והכל- משכורות, קצבאות... הכל, הכל! אתה יודע, העולם במשבר.. צריך לקצץ הכל ומהר! אחרת, תקציב לא יוכל לסרוד, ואילי ההון ישנו ברחוב. וזה קטסטרופה, העולם יפול! אז צריך לקצץ, מה לעשות?! אתה יודע, העולם במשבר.. צריך לקצץ הכל ומהר ... בשביל להציל את אילי ההון, כי עולם בלעדם עלול לפול! אתה יודע, משבר בעולם, אתה יודע, קשה לכולם. אז צריך לקצץ, מהר והכל אך לא על חשבון של אילי ההון! כי אם נקצץ לאילי ההון העולם יתפוצץ, העולם יפול! אז מה לעשות?- נשאר רק אתה למי שמותר לקצץ את משרה, למי שמותר לקצץ את קיצבה, כי אילי ההון זה לא אתה! כן, נכון, אני לא איל ההון העולם שלהם הוא הוא לא שלי! ולכן לא אשתוק, מתקומם אני, כי צריך להגן על עולם שלי!
    Накба על תנסו להסתיר אותה- צל של הנכבה בכל פינה, על תנסו להשתיק אותה- נכבה כמו דופק פועם צדע. על תנסו לשכוח אותה כי היא תחזור עם נדודי-שינה די! די לשפיכות-דמים ולמוות די לכיבוש ושנאה! די, כי הדם הוא לא מים די, כי החיים (של כולם) הם רק פעם אז די למצור ומצורים! אז די לגדר השנאה! תנו לחיות בשלום לנו תנו לחיות באחווה! אתם שפלשתם לעזה, אתם שכבשתם עירק. כמה צריכים אתם כסף? כמה צריכים אתם דם? אולי ועוד לא שמעתם, שהחיים של אדם הם רק פעם? אולי ועוד לא הבנתם, שהדם של אדם הוא לא סתם? אז די למצור וגדרות! אז די לכיבוש ושנאה! תנו לחיות בשלום לנו תנו לחיות באחווה! אז די,די,די! תוכנית ויסקונסין תוכנית ויסקונסין- היא פשוט נהדרת, תוכנית ויסקונסין - היא פשוט מצוינת תוכנית ויסקונסין -היא מאוד עוזרת כן, לעשירי המדינה , היא ממש השיטה- לנצל נזקקים ולחסוך בשכירים כן, היא ממש מצוינת! תוכנית ויסקונסין- רעיון נהדרת, תוכנית ויסקונסין- היא שיטה מצוינת תוכנית ויסקונסין היא מאוד עוזרת כן, בלי ספק היא עוזרת!- לפקידים ובכירי ממשלה בלמצוא תפקיד ומשרה! כן, היא מאוד עוזרת! תוכנית ויסקונסין- היא פשוט נהדרת תוכנית ויסקונסין - היא פשוט מצוינת תוכנית ויסקונסין -היא מאוד עוזרת בלשחרר עניים, בלשחרר מובטלים ממקור קיומם היחיד ! כן, היא מאוד עוזרת! תוכנית ויסקונסין- היא פשוט נהדרת תוכנית ויסקונסין - היא פשוט מצוינת תוכנית ויסקונסין -היא מאוד תומכת בצמיחה ושגשוג של המשק, על חשבון עניים, על חשבון מובטלים. כן, התוכנית ויסקונסין- היא ממש מצוינת!

http://samlib.ru/w/wlad_r/stixinaivrite.shtml
    Последний раз редактировалось Белая Хризантема**; 24.02.2015 в 16:18.
    В серебре лепестки хризантемы

На смёпках со 104 Израильской

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права