Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12

Тема: Пумяух по-украински

  1. #1
    Аватар для Пyмяyx**
    Пyмяyx** вне форума Основатель движения, Administrator, координатор по Израилю,

     Великий Гроссмейстер Пурпур Народный реферер purpur.jpg

    Регистрация
    31.01.2003
    Адрес
    Санкт-Петербург и Кирьят-Экрон
    Сообщений
    157,757

    По умолчанию Пумяух по-украински

    Сіксіліон сіксіліонов

    На смёпках з 1 Ізраїльської Хочу переробити світ. Хто зі мною? Супермодераторів, Великий Гросмейстер, координатор по Ізраїлю
    Ніжна квітка хризантеми під дощем
    На смёпках со104 Ізраїльської
    Засновник руху, Administrator, координатор по Ізраїлю,
    Великий Гросмейстер Кармазин Народний реферер
    Помітив, що на прозе.ру ця розповідь Новомосковскем.І заходять на нього через пошукові системи. Тобто хтось набирає слово "сіксіліон". Як і герої оповідання, деякі не знають, що правильно "З е кс т Илион"На смёпках з 1 Ізраїльської Хочу переробити світ. Хто зі мною?

    Вот здесь нашёл http://jak.magey.com.ua/articles/sik...ksilionov.html

    На смёпках с 1 Израильской

    Хочу переделать мир. Кто со мной?

  2. #2
    Регистрация
    06.03.2006
    Адрес
    Петах-Тиква
    Сообщений
    103,338

    По умолчанию

    А, хризантема , то здесь при чем не она писала рассказ?
    В серебре лепестки хризантемы

    На смёпках со 104 Израильской



  3. #3
    Аватар для Пyмяyx**
    Пyмяyx** вне форума Основатель движения, Administrator, координатор по Израилю,

     Великий Гроссмейстер Пурпур Народный реферер purpur.jpg

    Регистрация
    31.01.2003
    Адрес
    Санкт-Петербург и Кирьят-Экрон
    Сообщений
    157,757

    По умолчанию

    Да я сам не понял, что это?
    А самого рассказа там нет.
    На смёпках с 1 Израильской

    Хочу переделать мир. Кто со мной?

  4. #4
    Регистрация
    06.03.2006
    Адрес
    Петах-Тиква
    Сообщений
    103,338

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Пyмяyx** Посмотреть сообщение
    Да я сам не понял, что это?
    А самого рассказа там нет.
    Понятно.Лишь бы прицепиться)
    В серебре лепестки хризантемы

    На смёпках со 104 Израильской



  5. #5
    Аватар для Пyмяyx**
    Пyмяyx** вне форума Основатель движения, Administrator, координатор по Израилю,

     Великий Гроссмейстер Пурпур Народный реферер purpur.jpg

    Регистрация
    31.01.2003
    Адрес
    Санкт-Петербург и Кирьят-Экрон
    Сообщений
    157,757

    По умолчанию

    Чому я проти легалізації наркотиків (пумяух)

    ПопередняНаступна


    Зараз все частіше говорять про необхідність легалізації наркотиків. І аргументи прихильників такого заходу більш ніж вагомі. Наркоман наркотики все одно знайде. То чи не краще взяти ситуацію під контроль? Це відразу виб'є ґрунт з-під ніг наркоділків і зникне (або майже зникне) кримінальна сфера пов'язана з наркотрафіком. Наркомани будуть купувати не сумнівне зілля, а сертифікований товар, від якого шкоди їх здоров'ю буде набагато менший. Крім того, якщо наркоманія буде декриміналізовано, то ці люди не побоїться стати на облік, обстежитися у лікаря. А тут і до лікування недалеко. Наркотики стануть дешевше, а, отже, знизиться кількість крадіжок і пограбувань на грунті наркоманії. Зменшиться фінансове навантаження на бюджет їх сімей. Та куди краще, якщо наркомани будуть нюхати і колотися у себе вдома, а не в брудному підвалі. І колотися будуть одноразовими шприцами, а не багаторазовими, і таким чином сповільниться поширення СНІДу. А гроші зароблені на продажу легальних наркотиків, можна буде використати на антинаркотичні програми, на пропаганду здорового способу життя.
    Аргументи більш ніж серйозні, згоден. Ну, а тепер мої аргументи «проти». Я не моралізатор і не стану кудкудакати: «Ах! Це гидко! Це аморально! »Мої аргументи настільки ж прагматичні, як і аргументи моїх шановних опонентів.
    Які уявлення обивателя, далекого від цієї сфери про наркоманію і наркоманів? Приблизно, такі: «Наркотики, страшна отрута, що руйнує організм. Наркотики викликають звикання. Варто спробувати один раз, і зупинитися вже неможливо, або, по крайней мере, дуже важко. Таким чином, спробувавши один раз, ти прирікаєш себе на болісну смерть протягом декількох років. У наркоманів відбувається не тільки руйнування організму, але і поступовий розпад особистості. Вони швидко деградують. І все їх зневажають. Друзі та близькі відвертаються від наркоманів. За дозу наркоман готовий рідну маму зарізати. Адже якщо наркоман не зможе дістати її в термін, у нього почнеться ломка. І дозу доводиться все підвищувати і підвищувати. А це гроші. Величезні. У наркоманів більшість доходів йде на наркотики, але витрати все ростуть, та й на роботі ніхто наркоманів тримати не хоче і, рано чи пізно, в більшості своїй, наркомани йдуть красти. І, звичайно ж, потрапляють до в'язниці. Так можна і без всякого злодійства потрапити, тільки за зберігання наркотиків. Взагалі, сфера ця дуже кримінальна. Зв'яжешся з ними - бід наковтаєшся. Будуть навколо тебе кримінальні елементи крутитися, в будинок заходити і спробуй, вижени! Що не так - заріжуть. Так що краще від усього цього триматися подалі. Нафіг! »
    Що? Перебільшено? Згущені фарби? Якщо і так, то не так вже й сильно. Той рідкісний випадок, коли обивательські страхи приносять користь. Більшість людей, все-таки, вважають за краще уникати всього, що пов'язано з наркотиками. І це - найпотужніший стримуючий фактор. Який відсоток тих, хто п'є серед громадян? І який - кращих? А який - наркоманів? Адже, погодьтеся, набагато менший! Згадайте, скільки серед ваших знайомих тих, хто не відмовиться від чарки, скільки тих, хто димить і скільки тих, хто приймає наркотики? Ось мені за все моє життя двічі пропонували наркотики. ВСЬОГО двічі. Зрозуміло, я відмовився. А скільки разів пропонували сигарету? Напевно, тисячі. Причому, пропонували з найкращих спонукань. Елементарна ввічливість: незручно, коли ти палиш, а твій співрозмовник стоїть поруч і не курить.
    Мої шановні опоненти мають рацію. Хоч скільки перекривай наркотрафік, скільки не сади наркоділків, вони дірочку знайдуть. Буває, батьки підлітка-наркомана, щоб врятувати його, переїжджають в інше місто. І там він все одно знаходить наркотики. Так, наркомана привези хоч в пустелю, хоч в дрімучу тайгу він і там знайде точку збуту. Але у нього ж дуже висока мотивація. А яка мотивація у ненаркомана шукати наркотики? У більшості випадків, ні-ка-кой. Ось я, наприклад, знати не знаю, де знаходяться найближчі точки збуту. І мені це абсолютно нецікаво. Як і більшості громадян.
    Так, якимось чином ряди наркоманів поповнюються. Але, переважна більшість громадян наркотиками не цікавляться, їх не шукають, а якщо їм запропонують косяк, рішуче відмовляться.
    Чому люди починають курити? В основному, підлітки починають палити, щоб здаватися дорослішими. «Палити це по-дорослому! Курити - це круто! »Так ось, мало кому з підлітків прийде в голову думка, що наркоманія - це круто. Буває, новачки в кращий компанії, таким чином, намагаються влитися в цю компанію, зблизитися з іншими, перестати бути чужаком. Але ви можете уявити, що в якомусь виробничому колективі, неважливо, сантехніків, продавців, лікарів, все наркомянят і новачок, щоб влитися, теж бере косяк?
    А ось тепер уявімо, що наркотики легалізували. Легалізація - це не тільки декриміналізація, але і дедемонізація (забавне слово вийшло) Раз дозволили, значить, це не так вже й страшно. Ні, звичайно, якщо продаж наркотиків дозволять, громадяни не кинуться тут же масово скуповувати їх. Спочатку, ймовірно, ефект такого заходу, дійсно, буде позитивний, як це і передрікають мої опоненти. Але це тільки завдяки інерції: страх миттєво не зникне. Але потім поступово наркоманія почне поширюватися все ширше і ширше, поки не охопить значну частину населення. І ніякі просвітницькі ролики не врятують: адже люди курять і п'ють, хоча чудово знають, що нікотин і алкоголь руйнують здоров'я.
    Зараз наркомани для більшості з нас ДЕСЬ ДАЛЕКО. У мене наркомани живуть в парадній. Але бачу їх мигцем. А вони скрізь. Їм більше не потрібно ховатися і тепер вони стануть видні. На роботі, в транспорті, на вулиці, у дворі. Наркоманія увійде в побут. Наркоманія стане чимось буденним, як той же куріння. «Дядя Вася п'є, дядько Петя курить, а дядя Коля колеться» Все нормально. Все звично. Зібралися мужики в курилці. Хтось дістав «LM», хтось «Біломор», а хтось косяк. І іншим пропонує. А що? Ввічливість. Дядя Юра прийшов в гості. Скрутив косяк:
    - Юра! Тут же діти!
    - Гаразд, буду курити в вікно.
    Або, якщо на вулиці холодно, то курити буде в туалеті. А іншим потім дихати. І дітям теж. Адже вивітриться не відразу. А що? Хіба курці не так роблять? Я організую вечірки, і буває дуже важко вмовити курця не курити прямо за столом. Адже розмова цікавий, пропускати не хочеться!
    Обдолбані перехожі. Шприци під ногами. Запах «травички» у парадних, в ліфтах. І, головне, страх одного разу прийти додому і виявити свою дитину під кайфом:
    - А що? ІМЕ-нею право!
    Що? Імовірність, що ваша дитина стане наркоманом є і зараз, а у багатьох вже став? Є, але у скільки разів вона нижче!
    Загалом, варто подумати, чи варто вводити заходи, які полегшать проблеми тих, хто вже споживає наркотики, але при цьому значно збільшать їх число.
    P.S. Я проти широкої легалізації. Щоб наркотики продавалися як картопля в магазинах.
    Я не проти, щоб нещасним видавали одноразові шприци та медикаменти.


    А вот эта статья у нас:


    На смёпках с 1 Израильской

    Хочу переделать мир. Кто со мной?

  6. #6

    По умолчанию

    Чому я проти легалізації наркотиків
    Я и Брати Гадюкіни теж проти


  7. #7
    Аватар для Пyмяyx**
    Пyмяyx** вне форума Основатель движения, Administrator, координатор по Израилю,

     Великий Гроссмейстер Пурпур Народный реферер purpur.jpg

    Регистрация
    31.01.2003
    Адрес
    Санкт-Петербург и Кирьят-Экрон
    Сообщений
    157,757

    По умолчанию

    Звука нет.
    На смёпках с 1 Израильской

    Хочу переделать мир. Кто со мной?

  8. #8
    Аватар для Пyмяyx**
    Пyмяyx** вне форума Основатель движения, Administrator, координатор по Израилю,

     Великий Гроссмейстер Пурпур Народный реферер purpur.jpg

    Регистрация
    31.01.2003
    Адрес
    Санкт-Петербург и Кирьят-Экрон
    Сообщений
    157,757

    По умолчанию

    Э... Это у меня нет.
    На смёпках с 1 Израильской

    Хочу переделать мир. Кто со мной?

  9. #9
    Регистрация
    06.03.2006
    Адрес
    Петах-Тиква
    Сообщений
    103,338

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Пyмяyx** Посмотреть сообщение
    Звука нет.
    Звук есть)
    В серебре лепестки хризантемы

    На смёпках со 104 Израильской



  10. #10

    По умолчанию

    Пумяух жжОт! Браво!!!

Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
И как мы все понимаем, что быстрый и хороший хостинг стоит денег.

Никакой обязаловки. Всё добровольно.

Работаем до пока не свалимся

Принимаем:

BTС: BC1QACDJYGDDCSA00RP8ZWH3JG5SLL7CLSQNLVGZ5D

LTС: LTC1QUN2ASDJUFP0ARCTGVVPU8CD970MJGW32N8RHEY

Список поступлений от почётных добровольцев

«Простые» переводы в Россию из-за границы - ЖОПА !!! Спасибо за это ...



Яндекс цитирования Яндекс.Метрика

Архив

18+